Afrika


Afrika, unikátní destinace pro ty, kteří touží po opravdovém dobrodružství. Zažijte divoká zvířata, syrovou přírodou a svérázné kultury, nebo si užijte relax na plážích s bílým pískem u průzračného moře. V Africe můžete také objevovat starobylé archeologické naleziště nebo fascinující přírodu, které vás nadchne svou krásou. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vybrat správná místa pro vaše africké dobrodružství, ušité na míru vašim požadavkům.

zeme-stat

JAR


Jihoafrická republika je jednou z prázdninových destinací na světě, která nabízí úchvatnou přírodu s rušnými městy, a nabízí tak něco pro každého.


Objevte více
zeme-stat

Keňa


Keňa vás okouzlí svou rozmanitostí - od fascinujících safari a úžasné divočiny až po báječné pláže u Indického oceánu.


Objevte více
zeme-stat

Maroko


Maroko, které se nachází v severní Africe, je rozmanitá a fascinující země, v níž se mísí pestrá směsice africké, arabské a evropské kultury.


Objevte více
zeme-stat

Namibie


Namibie, krajina rozlehlých pouští, úchvatných hor a malebných savan, ležící na jihozápadě Afriky, láká dobrodruhy, přírodovědce, ale i romantiky.


Objevte více
zeme-stat

Rwanda


Rwandu si okamžitě spojíte s úžasnými horskými gorilami a dramatickými výhledy na hory. Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství v srdci Afriky.


Objevte více
zeme-stat

Seychelly


Seychely se skládají z více než 100 ostrovů a jsou nedotčeným tropickým rájem, kde se nádherné palmové pláže s bílým pískem střetávají s oceánem plným ryb a želv.


Objevte více
zeme-stat

Tanzánie


Tanzanie na východním pobřeží Afriky nabízí nepřeberné množství aktivit k blízkému prozkoumávání místní divoké zvěře.


Objevte více
zeme-stat

Uganda


Uganda leží na rovníku a je známá svou rozmanitostí krajiny, od rovinatých savanových plání, přes bujnou zeleň deštných pralesů, po velká jezera a vysoká pohoří.


Objevte více

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE