Asie


Asie je kontinentem nekonečné rozmanitosti a nesčetných zážitků pro cestovatele hledající nezapomenutelné zážitky. Objevte vynikající kuchyni, kulturu a přírodní krásy, které vás okouzlí. Nechte se unést duchem spirituality a klidu v klášterech a chrámech, které jsou skryté v malebných horách i údolích. Ať už plánujete prozkoumávat historii, odpočívat na plážích, navštívit pulzující metropole nebo se ponořit do místních tradic, Asie vás přivítá s otevřenou náručí.

zeme-stat

Čína


Čína, země s tisíciletou historií a ohromující různorodostí, nabízí více než 20 památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO.


Objevte více
zeme-stat

Filipíny


Filipíny jsou jedním z nejkrásnějších souostroví, které tvoří více než 7 000 ostrovů v západním Tichém oceánu.


Objevte více
zeme-stat

Indie


Indie, obrovská země v jižní Asii, je známá svou bohatou historií, kulturou a různorodostí. Dokonce je domovem některých světových divů.


Objevte více
zeme-stat

Indonésie


Indonéské souostroví zahrnuje více než 13 000 ostrovů rozmístěných napříč rovníkem. Je domovem neuvěřitelného bohatství kultury, přírody a tradic.


Objevte více
zeme-stat

Japonsko


V tak rozmanité zemi si můžete užít vše od pěší turistiky a lyžování až po nakupování, návštěvu chrámů a relaxaci v přírodních horkých pramenech.


Objevte více
zeme-stat

Kambodža


Kambodža, země bohatá na historii a kulturu, leží v jihovýchodní Asii. Je známá svými impozantními chrámy a nádhernými rozlehlými rýžovými poli.


Objevte více
zeme-stat

Malajsie


Malajsie je živou a zajímavou směsicí malajské, čínské, indické a domorodé kultury a zvyků, známá svou bohatou historií, nádhernou přírodou a rozmanitým kulinářským dědictvím. 


Objevte více
zeme-stat

Singapur


Singapur, moderní metropole, kde se snoubí impozantní architektura a tradiční exotika, nabízí návštěvníkům nekonečné možnosti prozkoumání a objevování.


Objevte více
zeme-stat

Thajsko


Thajsko, jedno z nejpopulárnějších turistických rájů, poskytuje nekonečný zážitek, kde se setkávají fascinující kultura, bohatá historie a nádherná příroda.


Objevte více

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE