O nás

Jsme designéři vašich cest

down
concierge

Proč cestovat s BPR Travel

Jsme více než cestovní kancelář. Jsme designéři vašich cest a vašimi věrnými společníky na cestách do nezapomenutelných destinací. Již více než 25 let vytváříme itineráře na míru, vždy dle vašich potřeb a přání. Jsme tu pro vás v případě nenadálých situací. Přinášíme inspiraci a zajistíme pro vás unikátní zážitky v každé destinaci. Vaše bezpečnost a spokojenost je pro nás na prvním místě. Nechte se námi provést cestou, která nově vymezí vaše vnímání cestování.

Hodnoty, které ctíme

Osobní přístup

 


V BPR Travel je pro nás vaše spokojenost na prvním místě. Poskytujeme osobní přístup a péči, která zajišťuje, že každý moment vaší cesty je perfektně naplánován. Nejenže vám nasloucháme, ale také s vámi spolupracujeme na zajištění itinerářů, které předčí vaše očekávání. Zdraví a pohodu našich klientů považujeme za svou prioritu.

slide

Kvalita služeb

 


V oblasti cestovního ruchu se vyznačujeme prvotřídním servisem. Náš smysl pro detail a kvalita práce je vidět ve všem, co děláme. S odborností, pečlivostí a vstřícným přístupem zajišťujeme, že každý aspekt vašeho cestování splňuje nebo překonává vaši představu. Vaše spokojenost je naší nejlepší odměnou a věříme, že naše kvalitní služby vám umožní prožít nezapomenutelné a pohodlné cesty.

slide

Diskrétnost a profesionalita

 


Pracujeme s pečlivostí a respektem k vašim individuálním potřebám a preferencím, abychom zajistili, že vaše osobní údaje a soukromí jsou vždy plně chráněny. Díky našim bezkonkurenčním zkušenostem, dlouholetým vztahům a rozsáhlým znalostem můžeme nabídnout exkluzivní výhody, nejlepší možné ceny a jedinečné zážitky. Můžete se spolehnout na to, že vaše osobní informace jsou u nás v bezpečí a že vaše cestovní zážitky jsou navrženy tak, aby respektovaly vaše soukromí a pohodlí.

slide

Kreativita a odhodlání, že nic není nemožné

 


Věříme, že "nic není nemožné". S odhodláním a kreativitou se snažíme překonávat překážky a dosahovat cílů, které si stanovíte. Naše flexibilita a nasazení nám umožňují hledat inovativní řešení, která plně odpovídají vašim požadavkům. Bez ohledu na výzvy, s nimiž se můžeme setkat, jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout toho, co si přejete.

slide

Udržitelnost

 


V BPR Travel klademe velký důraz na udržitelnost. Jsme hrdými členy Asociace společenské odpovědnosti a vážíme si významu šetrného přístupu k cestování. Při plánování vašich cest se snažíme vybírat možnosti, které respektují přírodu a kulturu dané destinace.

slide

Naše jedinečné projekty

podhlavicky-mlyn

Hlavními pilíři projektu jsou historie, prvotřídní servis, lokalita a služby. Záměrem celého projektu je rekonstrukce a dostavba usedlosti Podhlavický mlýn za účelem vybudování LUXURY BOUTIQUE hotelu v duchu 30. let 20. století, situovaného v krásné a neokoukané lokalitě Českodubska s více jak 400letou historií. Vysoký standard všech služeb a zařízení, 10×DBL pokojů s 20 lůžky, boutique SPA, konferenční & chillout prostory, špičková gastronomie.

concierge
concierge

podhlavicky-mlyn

Termín glamping vychází ze spojení anglických slov „glamorous“ a „camping“, což společně tvoří spojení „úžasné kempování“. Glamping je moderní trend, který nabízí milovníkům stanování luxus a komfort, na který jsou zvyklí. Zapomeňte tedy na nepohodlné stany, do kterých i po menší bouřce zatéká. Glamping vám nabízí pohodlí, relax, digitální detox v přímém spojení s krásami přírody. A především – nyní máte možnost zažít ho na vlastní kůži i v naší krásné české krajině. Přijeďte do milion stars hotelu vyzkoušet něco nového!

conciergeProžijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE