Amsterdam – Amsterdam

down
Lokalita: Amsterdam
Počet osob: 45
Rok: Září 2022

Amsterdam nabízí spoustu zážitků a nevšedních dobrodružství. Právě proto jsme se vydali se skupinou 45 účastníků koncem září do tohoto města kanálů, umění a racků.


Naše první zastávka byla v budově z 15. století, která dříve sloužila jako městská brána. Ve Waag (vážnici) jsme den zahájili pořádným brunchem. Po krátké procházce městem a check inem na hotelu náš program směřoval do známého pivovaru Heineken. Nejen, že jsme se dozvěděli mnoho nových informací ohledně historie a výroby celosvětově známého piva, ale měli jsme možnost pivo ochutnat přímo u zdroje. Heineken bar nás všechny pohltil svou atmosférou a někteří si i zatančili. Kdyby nás nečekala první společná večeře, pak by tam možná někteří účastníci zůstali mnohem déle… Po Heinekenu nás čekala výborná několika chodová večeře v nedaleké útulné restauraci. Po večeři jsme se s účastníky přesunuli zpátky do centra dění a nechali se pohltit vírem nočního života.


Druhý den náš již od samého rána čekal nabitý program. Část účastníků se vydala s průvodkyní objevovat zákoutí Amsterdamu a druhá část se šla podívat na Amsterdam z ptačí perspektivy, konkrétněji z budovy A´DAM Lookout. Po společném obědě a nasdílení si vzájemných zážitků se skupiny prohodily. Před západem slunce jsme se společně vypravili k přístavu, kde na nás již čekala loď s výborným holandským bufetem, dobrým vínem a samozřejmě s neomezeným množstvím proslulého Heinekenu. Po projížďce kanály a vylodění nás cesta zavedla do uličky RedLight.


Poslední den jsme nechali volnější program, ale účastníci si samozřejmě mohli vybrat některý z individuálních výletů. Jeden z výletů, na který se přihlásilo nejvíce účastníků byla jízda na kole. Jak lépe zažít Amsterdam než jízdou na kolech! Někteří účastníci se vydali poznávat Amsterdam z pohledu umění, jiní šli více prozkoumat město a jeho zapadlé uličky, někteří se vydali i do Zaanse Schans (skanzenu). Náš závěrečný večer proběhl u bývalého okruhu Velké ceny Nizozemska – na pláži Zandvoort. Navštívili jsme restauraci přímo na pláži, takže jsme mohli sledovat krásný západ slunce a u toho si pochutnávat na vybraných BBQ specialitách. Večer jsme zakončili v taneční náladě v klubech v centru Amsterdamu.

Vzhledem k tomu, že nás poslední den čekal až večerní odlet, tak jsme se rozhodli rozloučit se s Amsterdamem krásným výhledem. Po obědě jsme se vydali na závěrečný drink na střechu známého hotelu W. Společně jsme si připili na povedenou akci a pomalu se vydali směr letiště.

slide
slide
slide
slide
slide
slideProžijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE