Indie – Indie

down
Lokalita: Indie
Počet osob: 80
Rok: Duben 2019

V některých destinacích se dá už samotná cesta považovat za cíl. Tak by se dal pojmout náš incentivní projekt do více než 6 tisíc kilometrů vzdálené, druhé nejlidnatější země na světě, Indie. Cestu jsme uskutečnili v roce 2019 pro více než 80 účastníků.


Účastníci navštívili tzv. bohatý sever – hlavní město Nové Dillí a také nezaměnitelný symbol Indie, pomník zesnulé manželky mogula Šáhdžahána Tádž Mahal. Ochutnali místní kuchyni „streetfood“ a též jízdu lokálními dopravní prostředky.


Poté se všichni přesunuli na turistický jih, do jednoho z nejvyspělejších a nejvíce prosperujících indických států – Goa. Kromě místních programů a všemi barvami hrajících trhů zažili účastníci také plavání v Arabském moři, adrenalin na vodních skútrech, navštívili kešu farmu, bylinkovou zahradu a s místním průvodcem se vydali na historickou tour. Někteří účastnici si také vyzkoušeli přípravu typické indické kuchyně pod dozorem místního šéfkuchaře.


Bylo skvělé vidět, že z „obávané“ Indie se stalo místo nezapomenutelných zážitků.

slide
slide
slide
slide
slideProžijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE