Ostrov Bohů – Kréta – Kréta

down
Lokalita: Kréta
Počet osob: 37
Rok: Červen 2022

V červnu jsme se se skupinou klientů vydali na ostrov Bohů – Krétu.


Cílový bod na ostrově Kréta byl nově otevřený resort, který se nachází nedaleko letiště v Heraklionu. První večer jsme zahájili jak jinak než klasickou řeckou kuchyní a velkým množstvím čerstvých ryb. Na chuť si přišel rozhodně každý.


Následující den jsme se již s východem slunce vydali na nejznámější řecký ostrov Santorini. Za doprovodu naší průvodkyně jsme byli obohaceny o spoustu nových informací, jak o Řecku samotném, tak i o ostrově. Ve volných chvílích se účastníci mohli ztrácet v uličkách a nasávat atmosféru jednoho z nejznámějších ostrovů světa. Po vydatném lokálním obědě jsme se vypravili zpátky na trajekt a směrem k hotelu.


Další dny jsme volili jednodušší formou, a to odpočinkovou. Pro aktivní účastníky jsme připravili sportovní aktivity, jak tenisové turnaje, tak i fotbalové zápasy a nechyběl ani oblíbený volejbal. Někteří z účastníků si vybrali z fakultativních výletů, mezi něž patřily jízdy na jeepech jak v horách, tak i po pobřeží, poznávání krás Kréty či ochutnávka krétských vín.


Po několika dnech odpočinku jsme s celou skupinou vyrazili na další výlet, a to v podobě tradiční krétské farmy. Účastníky čekal workshop v pečení chleba a výroba typického krétského ovčího sýra. Taktéž se dozvěděli něco o historii farem na Krétě a ochutnávali místní pochoutky.


Celou incentivní akci jsme zakončili večeří u pláže v podobě gastronomického zážitku za doprovodu živé hudby.

slide
slide
slide
slide
slide



Prožijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE