Laponsko – Laponsko

down
Lokalita: Laponsko
Počet osob: 10
Rok: Leden 2019

Incentivní trip do severské krajiny Laponska je nejúspěšnějším programem v naší divizi BPR Travel. Mráz, neskutečná krajina severské tundry, adrenalin při jízdě na zamrzlých jezerech. I tak by se dal charakterizovat silný pocit volnosti v nedotčené panenské přírodě.


Vše začíná překročením polárního kruhu a představuje úžasnou příležitost pozorovat polární záři. Ubytování v ledovém hotelu je samo o sobě příběhem, který účastníci rádi vyprávějí i dlouho po návratu domů.


S účastníky zdoláváme stovky kilometrů při dobytí NordKappu na sněžných skútrech, sobích či husky spřeženích, a to vše v mrazivých teplotách klesajících i pod -20 stupňů. Ochutnáváme typické laponské jídlo nebo si vyvrtáme svůj otvor v ledu a zkoušíme rybařit na zamrzlém jezeře.


Vaše cestování nemusí být jen bílý písek a pražící slunce nad hlavou. Cestu můžete zorganizovat i z jiné (severní) strany a zažít nezapomenutelné Laponské dobrodružství, které Vás ani v mrazivých teplotách nenechá chladným.

slide
slide
slideProžijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE