Klenot Arábie – Omán

down
Lokalita: Omán
Počet osob: 47
Rok: Květen 2023

Začátkem května jsme navštívili klenot Arabského poloostrova, Omán. Autentický stát, který si stále zachovává svou nedotčenost oproti sousedním Emirátům. S klienty jsme strávili několik dní v druhém největším městě Ománu – Salalah, které je považováno za centrum obchodu s kadidlem. Celý pobyt se nesl spíše v odpočinkovém duchu. Klienti jeli především načerpat sluneční paprsky, upevnit vztahy s kolegy a probrat své firemní úspěchy posledního roku v neformálním prostředí. Skupina byla ubytována v luxusním resortu Anantara Al Baleed, který nabízí prvotřídní servis a nachází se na úchvatné, několik kilometrů dlouhé, písečné pláži. Jelikož se nám podařilo zajistit pro všechny účastníky privátní vily se soukromým bazénem, opustit komfort hotelu se chtělo málokomu. I přesto se několik lidí vydalo za poznáním Ománu.


Společným výletem byla pro mnohé nezapomenutelná plavba lodí, kde jsme pozorovali delfíny z bezprostřední blízkosti. Někteří se vydali objevovat krásy guvernorátu Dhofár, který nabízí fascinující pohledy na pobřežní scenérie. 800 metrů vysoký útes Shaat nám poskytl úchvatný výhled na Arabské moře a okolní hory, kde jsme měli možnost pozorovat stáda velbloudů. Účastníci také navštívili samotné město Salalah, kde se nachází měšita Sultána Qábúse, kadidlový trh i plantáže kokosových palem a banánovníků.


Incentivní akci jsme zakončili galavečeří v asijské restauraci, která byla opravdu gastronomickým zážitkem.

slide
slide
slide
slide
slide
slideProžijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE